Łazienka w ciepłych beżach

Często spotykamy się z opinią naszych klientów, iż w łazience ma być przytulnie, a atmosfera ma sprzyjać relaksowi i odpoczynku. Dlaczego tak duży nacisk kładziemy na wystrój łazienki? Może dlatego, że łazienka to pomieszczenie, które zaraz po salonie, ma być wizytówką domu. Zobaczcie nie ma nic prostszego, jak stworzyć ciepły klimat za pomocą beżowych płytek gresowych. Nasza propozycja to połączenie ciepłego beżu z drewnopodobnym gresem. Takie płytki w nowoczesnym wydaniu oferuje nam firma Tubądzin. W tym projekcie łazienki wykorzystaliśmy kolekcję Tubądzin Sfumato. To nowa linia płytek z obszerną biblioteką dekorów. Zobaczcie sami jest w czym wybierać … Jak Wam się podoba łazienka w takim wydaniu?

Projektowanie wnętrz to dla nas czysta przyjemność. Architekt wnętrz z Pracowni House Style Projektowanie Wnętrz z miłą chęcią odpowie na wszystkie pytania związane z projektem Twojej łazienki!

Jeśli chcecie obejrzeć efekt w całym mieszkaniu, jaki wykreował nasz architekt wnętrz, zajrzyjcie do portfolio Pracownia Architektury Wnętrz House Style Łódź – projektowanie wnętrz.

Życzymy miłego oglądania! House Style Projektowanie Wnętrz: jeśli chcesz zasięgnąć fachowych informacji skontaktuj się z architekt wnętrz Anną Nowak kontakt

Projektant Wnętrz

mobile +48 604 644 601