Home

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ HOUSE STYLE, ARCHITEKT WNĘTRZ ANNA NOWAK – NOWOCZESNE PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKAŃ I DOMÓW W ŁODZI I WARSZAWIE, ARANŻACJA WNĘTRZ – TWORZYMY Z MYŚLĄ O TOBIE

Pracownia Architektury Wnętrz HOUSE STYLE założona została przez architekt wnętrz Annę Nowak w 2008 r., ponieważ projektowanie wnętrz oraz design TO PASJA a nie praca. Nasz zespół to specjaliści z branż: architektura wnętrz, budownictwo – usługa inżynier budownictwa z uprawnienia budowlanymi (kierownik budowy, opinie techniczne, inwentaryzacje, przeglądy okresowe budynków i lokali) oraz ekipa remontowo – budowlana, która wykona fachowo i terminowo projekt pod klucz w Łodzi. Pracownia Wnętrz House Style tworzy profesjonalnie, kompleksowo projekty wnętrz mieszkalnych oraz projekty wnętrz użyteczności publicznej (hotele, restauracje, salony fryzjerskie, sklepy, butiki itp.), także aranżacja wnętrz w Łodzi oraz Warszawie – doradztwo projektowe, zmiany lokatorskie, metamorfozy wnętrz. Proponujemy kompleksowe projektowanie wnętrz pod klucz oraz opcjonalnie nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi. Architektura Wnętrz HOUSE STYLE to ponadczasowy i nieszablonowy design, to zawsze pełen profesjonalizm, terminowość i perfekcyjne działanie.

Nasze grono w pełni zadowolonych Inwestorów wciąż rośnie !

Wykonywaliśmy również projekty wnętrz pokazowych mieszkań dla wielu łódzkich developerów.

Projekty wnętrz w Łodzi i Warszawie zachwycają i inspirują swoim wdziękiem. Zachęcamy Cię do skorzystania z usługi „Projekt Wnętrz pod klucz w Łodzi”. Jesteśmy pewni, że sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom w zakresie usług: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz oraz remonty, zapewniając miłą atmosferę i owocną współpracę. Najwyższy poziom usług na rynku, miła atmosfera oraz perfekcyjne fotorealistyczne wizualizacje 3d zapewnią sukces inwestycji. Ofertę studia rozszerzyliśmy o fotorealistyczne spacery wirtualne. Naszą pracę kończymy szczegółowymi rysunkami technicznymi, które przekazujemy wszystkim ekipą, które biorą udział w pracach remontowo – wykończeniowych. Jako specjalną ofertę proponujemy Państwu projekty funkcjonalne wnętrza, układy 2d w kilku wariantach lub konsultacje z architekt wnętrz.

Teren naszego działania to nie tylko Łódź i Warszawa. Zapraszamy Inwestorów z całej Polski i nie tylko (Wrocław, Kraków, Zakopane, Poznań Gdańsk, Katowice i inne). Z powodzeniem przeprowadziliśmy projekty online również za granicą.

Chciałbyś poznać cennik projektowanie wnętrz – zapraszamy do kontaktu!

Przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie w oparciu o Twój budżet.