Zmiany lokatorskie, metamorfozy wnętrz
Cena projektu wnętrz kompleksowego zawiera następujące usługi: - inwentaryzacja stanu istniejącego wnętrza (architekt wnętrz odwiedza inwestycję i dokonuje pomiaru pomieszczeń); - opracowanie układu funkcjonalnego wnętrza 2D (projektant wnętrz zgodnie z zasadami ergonomii stworzy możliwie najwięcej koncepcji układu funkcjonalnego Twojego wnętrza); - fotorealistyczne wizualizacje 3D wszystkich pomieszczeń przygotowane na podstawie wybranego układu funkcjonalnego (ilość wizualizacji nieograniczona); - rysunki techniczne, rzuty, rozwinięcia ścian/widoki dla poszczególnych wykonawców (tj. rysunki układu punktów oświetleniowych, gniazd i włączników, schemat przyłączy wod-kan, układ mebli, rysunki z wymiarami projektowanych mebli, rozmieszczenie płytek, desek podłogowych, zabudowa karton-gips ściany i sufit); - wybór wyposażenia oraz materiałów użytych w projekcie; - na życzenie klienta wspólne wizyty w sklepach, hurtowniach na terenie Łodzi celem pokazania wybranych materiałów; - przekazanie rysunków ekipie wykonawczej, uzgodnienia, konsultacje; - nadzór autorski polegający na konsultacjach telefonicznych z wykonawcami podczas realizacji projektu oraz dwie wizyty na budowie w celu sprawdzenia zgodności prac wykonawców z projektem (dotyczy Łodzi i okolic); - indywidualne podejście do każdego klienta; - nasze projekty są niepowtarzalne, każdy projekt wnętrz tworzony jest w oparciu o Twoje założenia i wytyczne; - pracujemy do momentu, aż rezultat naszej pracy będzie Cię satysfakcjonował; ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Możesz również wskazać wybrane pomieszczenie do projektowania np. projekt kuchni, projekt łazienki, projekt salonu, projekt pokoju dziecka, projekt sypialni – fachowo zajmiemy się każdym szczegółem i rozwiążemy, to z czym nie mogłeś sobie poradzić do tej pory. Umów się z nami na darmowy pomiar.

Proponujemy również usługę projekt wnętrz online. Cena projekt wnętrz online waha się średnio w granicach 60% z wyceny projektu kompleksowego.

Kontakt projektowanie wnętrz :

architekt wnętrz Anna Nowak

mobile +48 604 644 601

e-mail: biuro@housestyle.com.pl