Pracownia Projektowania Wnętrz House Style Anna Nowak
W skład naszego zespołu wchodzą zarówno architekci wnętrz, inżynierowie z uprawnieniami budowlanymi, jak i fachowcy od wykończenia wnętrz. Jesteśmy rzetelnie przeszkoleni i przygotowani do przeprowadzenia kompleksowych remontów.
Działamy na rynku od ponad 10 lat, a nasz zespół wykazuje się doświadczeniem i znajomością branży. Nie boimy się burzyć ścian, stawiać nowych, dokonywać zmian w zakresie instalacji itp. Dążymy zawsze do tego, aby nasze projekty były przede wszystkim ergonomiczne i funkcjonalne, a nade wszystko zgodne z gustami i marzeniami Inwestora. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, tworząc unikalne projekty wnętrz. Najbardziej liczą się dla nas funkcjonalne rozwiązania, wyczucie potrzeb Inwestora , dbałość o detale i terminowość.
Głównym polem działania jest Projektowanie Wnętrz mieszkalnych, apartamentów, domów oraz obiektów użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych. Województwo łódzkie i mazowieckie (okolice Łódź, Warszawa) to przeważający rejon naszego działania. Z powodzeniem realizujemy również projekty z dalszych zakątków Polski, a także Projekty Wnętrz online.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nas zym portfolio oraz do kontaktu z nami. Zapewniamy rozwiązania dopasowane do każdego budżetu.

Nasze realizacje

Reveal your inner self. Show the difference.

Team
Anna Nowak
John McCoist
Anna Nowak
Camala Haddon
Anna Nowak
Robert Johnson
Anna Nowak

DRODZY PAŃSTWO,

Odebrałam wyższe wykształcenie kierunkowe w dziedzinie Architektury Wnętrz na WSSiP w Łodzi uzyskując w 2006 r. tytuł magistra w specjalizacji architektura wnętrz. Kierunkowe wykształcenie daje mi przewagę w tym zawodzie nad innymi projektantami. W trakcie studiów i dalszej praktyki zawodowej w największych biurach w Łodzi, udało mi się poznać tajniki zawodu oraz zdobyć niezbędne kwalifikacje do wykonywania projektów wnętrz samodzielnie. Przez lata budowałam zespół rzetelnych i sumiennych podwykonawców oraz tworzyłam bazę firm współpracujących z moją pracownią, co przyniosło oczekiwane rezultaty i możliwość obsługi Inwestora na każdym etapie procesu projektowego.

Wierzę, że konsekwencja w dążeniu do celu, daje stuprocentowy sukces. Projektowanie wnętrz to moja największa pasja. To zaszczyt, że mogę brać udział w realizacji Państwa marzeń o lepszym życiu……
Zadowoleni Klienci to dla mniej największy sukces!