.01 Najważniejsze pytania

Ile kosztuje projekt?

Cena usług uzależniona jest od zakresu prac projektowych oraz ilości powierzchni do projektowania. Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie rzutu wybranych pomieszczeń.

Czy pomagacie w wyborze materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia?

Jeżeli zamówisz projekt kompleksowy jedziemy z Tobą i pomagamy w wyborze materiałów (płytki, deska na podłogę / panele, tapety, farby, tynki, oświetlenie, meble, itd). Dodatkowo zyskujesz rabat w punktach, z którymi współpracujemy.

Co w przypadku, gdy nam się nie spodoba projekt wnętrza?

Jeżeli po obejrzeniu naszych projektów uznasz, że przynajmniej jeden projekt przypadł Ci do gustu to dajemy 100% gwarancji, że trafimy w Twój gust. Przygotowanie projektu jest poprzedzone wywiadem jak je sobie wyobrażasz, co Ci się podoba, czego absolutnie nie chcesz mieć w swoim wnętrzu. Na pierwsze spotkanie przygotujemy dla Ciebie dwie wersje dla każdego pomieszczenia, abyś miał możliwość porównania i wyboru.

Ile razy mogę zlecić poprawę projektu?

Ilość poprawek oraz czas pracy nad Twoim projektem jest nieograniczony. Pamiętaj, że my też pracujemy na swój sukces i reklamę. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Czy mogę tylko zamówić projekt koncepcyjny?

Oczywiście. Naszą pracę dzielimy na trzy etapy:

  1. Projekt koncepcyjny (wizualizacje trójwymiarowe)
  2. Dobór materiałów i wyposażenia (jeździmy z Tobą i wybieramy) 
  3. Rysunki wykonawcze (rzuty i widoki z wymoiarami, wskazówki dla wykonawców, zestawienia ilościowe użytych materiałów, adresy sklepów itp.)

Czy prowadzicie nadzór nad wykonawcami?

Na terenie Łodzi i okolic oferujemy Ci usługę "wykończenie pod klucz". Rekomendujemy sprawdzonych i rzetelnych wykonawców. W tym wypadku prowadzimy i bierzemy odpowiedzialność za efekt pracy.

Od czego możemy zacząć współpracę?

  1. Proszę wysłać rzut do wyceny.
  2. Po akceptacji wyceny umówić się na pomiar.
  3. W ciągu 10 dni otrzymasz propozycje projektu.

.02